Garantiwww.gumuscarsim.com' da satılan tüm ürünler Affix Silver Kuyumculuk ve Internetten Satış Hizmetleri garantisi altındadır. www.gumuscarsim.com üzerinden alacağınız tüm ürünler 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Sitemizden yapmış olduğunuz tüm gümüş takı ve aksesuar ürünlerimizin garanti süresi 1 yıl olduğu gibi, bu süre siparişi verip faturanız kesildiği tarihten itibaren başlamaktadır. 1 yıl boyunca ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatasına karşı, Gumuscarsim.com olarak ürününüzü ücretsiz tamir etme, eş değeri ya da aynısı ile değiştirmeyi garanti ediyoruz. Bunun için size göndermiş olduğumuz garanti kartı, fatura ve ürünü tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır.

 

İade süresi kaç gün ?


Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek size gönderilmiş şekilde tarafımıza iade edebilirsiniz.


İade şartları nelerdir ?


İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.. Ürünün faturası, 
. Garanti belgesi,
. 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

gumuscarsim.com a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri , ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez.

İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, ödemeyi yapmış olduğunuz bankaya göre değişmektedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

ÖZEL TASARIM VE DE İSİMLİ GÜMÜŞ TAKILARDA ÜRETİM HATASI BİZDEN KAYNAKLI BİR DURUM İSE İADE İŞLEMİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. AKSİ DURUMDA ÖZEL TASARIM VE DE İSİMLİ GÜMÜŞ TAKILARDA İADE ALINMAMAKTADIR.

 

Nasıl iade edeceğim ?

 Ürünü bize göndermeden önce iade talebinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bildirim sonrası nasıl iade edeceğiniz hakkında departmanımız size gerekli bilgileri verecektir. İade kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Bizden kaynaklı bir hata var ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanacağı bilgisi sizlere iletilecektir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR